• Anasayfa
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/95802915423/?fref=ts
ANA MENU
UFO VİDEOLARI
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam93
Toplam Ziyaret348225
ORİON - MUFON


ORİON UFO RESEARCH CENTER(MUFON) MUTUAL UFO NETWORKDÜNYA UFO GÜNÜ 2016

2 Temmuz 2016 Dünya UFO Günümüz Kutlu Olsun

ANTALYA SEMALARINDA UFO AVI

ORİON UFO ARAŞTIRMA MERKEZİ ANTALYA TEMSİLCİSİ CEM ÇORAPÇI'NIN OBJEKTİFİNE YAKALANAN UFOLAR

   Gün geçmiyor ki gezgenimiz semaları dünyadışı varlıklarca ziyaret edilmesin. Avrupada olduğu kadar ülkemiz semalarıda bu ziyaretlerden sıkça nasibini alıyor. Sessiz sedasız girdikleri atmosferimiz içerisinde dilediklerince fink attıklarını düşünen dünyadışı varlıklar yerli araştırmacılarımız tarafından büyük bir özenle gözlemlenip görüntüleniyorlar.

   İşte bu araştırmacılardan bir taneside Orion UFO ve Dünyadışı Varlıkları Araştırma Merkezi,  Antalya temsilcisi Cem Çorapçı bey... 

   Kendisi UFO araştırmacılığı yanında iyi bir gözlemci. Antalya semalarının ona emanet olduğu şu günlerde gökyüzünü taramayı hiç boş bırakmayan Cem bey sayısız UFO'yu görüntülemeyi başarmıstır.

   Bugün sizlere kendisinin arşivinden derlediğimiz bazı fotoğrafları sunuyoruz. Aşağıda yer alan kareler ( 2017 - 2018 ) yılları arasında çekilmiş son dönem görüntüleridir.

   Görüntülerdeki uçan objelerin her biri Antalya'nın çeşitli noktalarında bizzat Cem Çorapçı bey ve ailesi tarafından gözlemlenip görüntülenen cisimlerdir. Görüldüğü üzere çeşitli boy ve  ebatlarda birbirinden ilginç formlara sahip uzay araçları ülkemiz semalarında sessizce dolaşmaktalar.

   Heseba katmadıkları tek şey ise Orion UFO ve Dünyadışı Varlıkları Araştırma Merkezi ekibinin sürekli onları gözlediği ve kayıt altına aldığıdır.

   Cem Çorapçı bey'in elinde şuan kendine ait görüntülemiş olduğu 100'e yakın çok net UFO fotoğrafı ve 20 ye yakın video kayıdı bulunmaktadır. Haftalar içerisinde Cem bey'e ait diğer görümtüleride seriler halinde paylaşacağız. Umarım görüntüler hoşunuza gitmiş ve ilginizi çekmiştir.
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   284 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın