• Anasayfa
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/95802915423/?fref=ts
ANA MENU
UFO VİDEOLARI
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam87
Toplam Ziyaret342611
ORİON - MUFON


ORİON UFO RESEARCH CENTER(MUFON) MUTUAL UFO NETWORKDÜNYA UFO GÜNÜ 2016

2 Temmuz 2016 Dünya UFO Günümüz Kutlu Olsun

UFO’LAR BU KEZ DE KONYA, SİVRİ DAĞ ÜZERİNDE GÖRÜNTÜLENDİ

UFO’ların varlığına dair tartışmaları ateşleyecek yeni bir görüntü bu kez de Konya’nın Bozkır ilçesinden geldi.

   Yaz aylarının gelmesi ve gökyüzünün açık ve net olması sebebi ile gökyüzünde kendilerini iyice belli eden UFO’lar (Tanımlanamayan Uçan Cisimler) yurdumuz semalarında sayısız kereler kendilerini göstermeye başladılar. Ülke genelinde birçok şehirden UFO gözlemleri ve görüntüleri gelirken bunlara bir yenisi de Konya’dan eklendi.

   23 Temmuz gecesi, saat 23.15 sularında Mehmet Akif Orhan isimli genç yaşadıkları evlerinin balkonunda annesi ile birlikte gökyüzünü izlerken tanımlayamadıkları uçan ışıklı bir nesnenin evlerinin hemen karşısında bulunan Sivri dağın üzerinde değişik manevralar yaparak dolaştığını fark ettiler.   Bunun üzerine Mehmet Akif Orhan evlerinin çatısına çıkarak yanına almış olduğu kompakt fotoğraf makinesi ile tanımlayamadıkları bu ışıklı uçan cismi görüntülemeye başladı. Kısa bir görüntülemenin ardından görüntülendiğini anlamışçasına cisim bir anda gözden kaybolur.

   Ertesi günü 24 Temmuzda yine aynı saatlerde cisim Sivri dağın hemen üzerinde yeniden ortaya çıkar. Bunun üzerine Mehmet Akif Orhan dün gece yaptığı gibi cismi tekrar değişik açılardan görüntülemeyi başarır.

   Elde etmiş olduğu görüntüleri Orion UFO ve Dünyadışı Varlıkları Araştırma Merkezi Başkanı Kuzey Atacan ile paylaşır. Görüntüler 2 ayrı program ile incelenerek netleştirilip incelenir. Bu incelemeler ve filtrelemeler sonunda cismin bilinen hiçbir gök cismine benzemedi çok net ortaya konmuştur.

   Kuzey Atacan ile birlikte görüntüleri inceleyen Mehmet Akif Orhan görüntüler sonrasında yaşadıklarını şu sözlerle ifade etmiştir.

   “ Bu görüntü ve daha öncesindeki gözlemlediğimiz bu ışıklı uçan cisimler bizleri oldukça korkuttu. Çünkü ışıklı cismin göründüğü yer tamamen ormanlık ve karanlık bir bölge. Burada hiçbir yerleşim yeri yokken böylesi ışıklı nesnelerin burada görünmeleri acaba burada gizli bir takım durumlar mı yaşanıyor sorusunu aklımıza getirdi   ” Kuzey Atacan ise bu görüntüleri için şu açıklamaları yaptı. “ Görüntülerdeki uçan ışıklı cisim dünyasal bilinen hiçbir forma benzememekte. Video üzerinde yaptığımız inceleme ve analizlerde görüntüler üzerinde hiçbir montaj ve ekleme izine rastlanmamıştır. Bu yaz ülkemiz semalarından çok büyük sıklıkla ihbarlar ve görsel kayıtlar alıyoruz. Gerek insanımızın bilinçlenmesi ve gökyüzüne daha sık ve açık şuurla bakmaları gerekse teknolojik imkânların bu uçan tanımlanamayan objeleri olay anında kaydetmemize büyük olanaklar sağlamıştır. Bu tip gözlemler ve görüntüler çeken insanların bu bilgileri ve görüntüleri bizlerle paylaşmalarını istiyoruz. Çünkü bu sayede evrende yalnız olmadığımız gerçeğine ışık tutmuş olacağız “ dedi.
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   469 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın