• Anasayfa
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/95802915423/?fref=ts
ANA MENU
UFO VİDEOLARI
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam87
Toplam Ziyaret342611
ORİON - MUFON


ORİON UFO RESEARCH CENTER(MUFON) MUTUAL UFO NETWORKDÜNYA UFO GÜNÜ 2016

2 Temmuz 2016 Dünya UFO Günümüz Kutlu Olsun
MASSACHUSETTS DE GİZEMLİ IŞIK KÜRELERİ
   2 Ocak 2016 gecesi Amerika'nın Massachusetts eyaleti sakinleri kanlarını donduran bir video görüntüsünün etkisindeler. Bu görüntü cece saatlerinde gökyüzünde beliren devasa bir ışık küresinin içerisinden çıkan 5 adet küre biçimli ışıklı cismi yer yüzüne salarak bir süre havada asılı halde duruşunu gösteriyor.   Binlerce kişi tarafından izlenen bu video bir web sitesi ve bir çok haber kaynağı tarafından da paylaşıldı ve haber yapıldı. Görüntülerden anlaşılacağı üzere küre biçimli ışıklı bir nesne kendi içerisinden çıkan 5 adet küre biçimli ışıklı nesneyi atomferimiz içerisine salıyor ve çıkan bu nesneler bir süre havada kalıp çeşitli manevrelar yaptıktan sonra bir kaçı  yeniden geldikleri ana gemi benzeri ışıklı devasa kürenin içerisine girip gözden kayboluyorlar.

   Ordu ve yerel güvenlik birimleri bu olay karşısında suskunluğunu korurken bazı şüpheciler yine bu görüntülerin sahte olabileceği üzerinde duruyorlar. Çünkü görüntünün nerede ve kim tarafından çekildiği henüz bir sır niteliğinde.   ilk defa Bobby Johnson isimli bir kişi tarafından video paylaşım kanalı Youtube ye yüklenen görüntü sayısız izlenme oranına sahip.

   Görüntüleri inceleyen sski bir FBI özel ajan ve gece görüş optiği uzmanı olan Hansen, görüntülerin dijital bir ortamda yaratıldığı kanısında. Çünkü çekimler sırasında çeken kişilerin hiç bir heyecan duymaması, cisme detaylı bir zoom yapılmaması, ve sanki kasıtlı olarak tripot ile çekilmiş gibi sürekli anı noktadan sabit çekim yapılması videonun gerçeklik değerini oldukça düşürüyor. demektedir.
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      653 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın