• Anasayfa
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/95802915423/?fref=ts
EVREN NEDİR
Evren ya da kâinat, uzay ve uzayda bulunan tüm madde ve enerji biçimlerini içeren bütünün adıdır.
PARALEL DÜNYALAR
Paralel Dünyalar sonlu ve sonsuz var olan olası evrenlerin hipotezsel bütünüdür. Sayısız dünyanın iç çe bulunduğu düşünülmektedir.
ZAMANDA YOLCULUK
Zaman yolculuğu – zaman içinde bir noktadan bir başkasına gitmek- onlarca yıldır bilimin önde gelen konularından biridir.
IŞINLANMA
Işınlanma herhangi bir nesnenin bulunduğu mekânda yok edilip, bir anda başka bir mekânda ortaya çıkarılabileceği hadisesidir.
ANA MENU
UFO VİDEOLARI
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam25
Toplam Ziyaret343041
ORİON - MUFON


ORİON UFO RESEARCH CENTER(MUFON) MUTUAL UFO NETWORKDÜNYA UFO GÜNÜ 2016

2 Temmuz 2016 Dünya UFO Günümüz Kutlu Olsun

ANA SAYFA

DUNYA UFO AKTİVİTELERİ HARİTASI

 Tıklayınız...

TURKİYE UFO RAPORU 2009-2012 Tıklayınız...

Black Knight (Kara Şövalye) Uydusu, Dünya’nın etrafında dönen ve nereden geldiği bilinmeyen ( Dünya dışı varlıklarca atmosferimize yerleştirildiği düşünülen ) gizemli bir cisim. Ve ne olduğu anlaşılamayan bir dilde sürekli sinyaller yaymakta.
CIA 1949 yılından 1990′lı yıllara dek Psişik güçleri kullanarak ‘dünya dışı canlılarla’ telepatik yolda iletişime geçmeye çalıştı. Ve bu olay şu anda yeni ifşa olmuş durumda. Konu ile ilgili yabancı istihbarat kaynaklarından elde edilen bilgiler çok şaşırtıcı.
Ay'a yapılan yolculuklardan çok önceki yıllarda bile, Ay’ın yüzeyinde garip şeyler gözlemlenmekteydi. Bu nedenle en tutucu bilim insanları bile Ay’ın üzerinde ve yakın çevresinde açıklanmayan şeylerin olageldiğini açıklamak zorunda kalmışlardı.
Bilim dünyası yeni bir gelişme ile yeniden hareketlendi. Ay’da yıldız geçidi mi var. Bu soru bilim dünyasını hem heyecanlandırdı hem de yeni tartışmaları beraberinde getirdi. NASA uzay aracı Apollo - 17’nin Ay yüzeyinde çektiği bir fotoğraf bilim dünyasını ayağa kaldırdı.
Dünya dışı varlıklar konusunda yapılan araştırmalar bizi adı sıkça geçen ama henüz tam olarak nerelerden geldikleri, fizyolojik özellikleri henüz bilinmeyen bir türle karşı karşıya getirmiş bulunmaktadır. “Griler, yada Zeta Reticulanlar...”
1943 yılında yapıldığı bilinen Philadelphia Deneyi'ni anlatan bu araştırma yaşanmış gerçek bir olayı anlatmaktadır. Deney ile ilgili medyatik ciddi araştırmalar, 1980'de Philadelphia Deneyi'ni perdeye getiren filme izin verildikten sonra başladı.
Baltık Denizi'nin derinliklerinde bulunan gizemli cisim, kimilerine göre bir meteor, kimilerine göre UFO, kimilerine göreyse Nazi döneminden kalan ve taşlaşan bir cihaz. Ancak kimse bu sıradışı nesnenin sırrını çözebilmiş değil.
Ay sıradan bir gezegen değil, dev bir uzay gemisi, yapay bir uydu desek ne dersiniz? Nasıl olur "Ay, işte orada, gözümüzün önünde duruyor. Üstelik birkaç defa gittik ve geldik; garip olan ne olabilir?" diyebilirsiniz. İyi de acaba işin ne kadarını biliyoruz?
Ulusal Güvenlik Servisi CIA’e bağlı 4 müdürlüğün hepsi de, 1948’den bu yana UFO bilgilerini toplamakta, analiz etmekte ve saklamaktadır. Zechel, Ulusal Fotoğraf Bilgileri, Bilim ve Teknoloji Ofisi’nin 1953 yılından beri dünya genelindeki UFO olaylarını incelediğini söylemektedir;
Geçen yüzyıllarda İspanya’da ve İngiltere’de, garip bir şekilde ortaya çıkan, tüm vücuttan yeşil renkte olan çocuklardan söz ediliyordu. Acaba bu olaylar gerçek mi, yoksa ortaçağın batıl inançlarından kaynaklanan bir safsata mı?
 2 


Saat
Üyelik Girişi
ORION UFO RESEARCH CENTER FOUNDER


KUZEY ATACAN
UFO RESEARCHER
____________________


 
ORİON UFO AND EXTRATERRESTRİAL LİFE RESEARCH CENTER

"Evrende gezegeni bulunan tek yıldız bizim yıldızımızdır diye iddiada bulunmak; yavruları olan tek kedi benim kedimdir diyen bir çocuğun iddiası kadar gülünçtür" 

"Elbette bir gökbilimci olarak ben: kendi galaksimizde başka uygarlıklar bulunabileceğini çok kuvvetli bir olasılık olarak görmekteyim" 

Prof. Allen HYNEK