• Anasayfa
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/95802915423/?fref=ts
EVREN NEDİR
Evren ya da kâinat, uzay ve uzayda bulunan tüm madde ve enerji biçimlerini içeren bütünün adıdır.
PARALEL DÜNYALAR
Paralel Dünyalar sonlu ve sonsuz var olan olası evrenlerin hipotezsel bütünüdür. Sayısız dünyanın iç çe bulunduğu düşünülmektedir.
ZAMANDA YOLCULUK
Zaman yolculuğu – zaman içinde bir noktadan bir başkasına gitmek- onlarca yıldır bilimin önde gelen konularından biridir.
IŞINLANMA
Işınlanma herhangi bir nesnenin bulunduğu mekânda yok edilip, bir anda başka bir mekânda ortaya çıkarılabileceği hadisesidir.
ANA MENU
UFO VİDEOLARI
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam87
Toplam Ziyaret342611
ORİON - MUFON


ORİON UFO RESEARCH CENTER(MUFON) MUTUAL UFO NETWORKDÜNYA UFO GÜNÜ 2016

2 Temmuz 2016 Dünya UFO Günümüz Kutlu Olsun

ANA SAYFA

DUNYA UFO AKTİVİTELERİ HARİTASI

 Tıklayınız...

TURKİYE UFO RAPORU 2009-2012 Tıklayınız...

1992 Yılında Endonezya’nın Kupang bölgesinde, Şeytan Dağlarında arkeologlar çok ilginç bir buluntuyla karşılaştılar. Bu sıra dışı buluntu pürüzsüz yüzeyinde bir takım oymalar bulunan garip görünümlü bir kaya idi... Ve üzerinde bir çok gizemi barındırıyordu.
Kanada'nın siyasi yaşamında kendisine son derece iyi bir yer edinmiş olan, 'The Light At The End Of The Tunnel' kitabının yazarı, aynı zamanda da bir mühendis olan Kanada Eski Savunma Bakanı Paul Hellyer, uzaylılarla ilgili nihai sorusunun cevabının zaten bilindiğini ancak söylenmediğini dile getirdi ve ekledi: Uzaylılar var ve Dünya'yı ziyaret ediyorlar!
Kafamızı yukarıya kaldırdığımızda güneş, ağaçlar, ay yıldızlar ve kuşlarla böcekler dışında başka neler görürüz. Uçan balıklar, uçan çubuklar veya uçan daireler mi? Gözle olmasa da kameralarla uçan çubukları tespit etmek mümkün. Pekiyi (Flying Rods) uçan çubuklar nedir?
1971 senesinde kutuplar da USS Trepang SSN 674 tarafından çekilen tanımlanamayan uçan nesnelerin inanılmaz görüntüleri. Burada görüntülenen fotoğraflar 1971 senesinin mart ayında Arktik Okyanusun kenarında ABD Birleşik Devletler donanması güçlerinin ve tanımlanamayan uçan nesneler arasındaki yakın bir karşılaşmanın kanıtıdır
Meksika Silahlı Kuvvetleri Savunma Bakanı General Clemente Vega Garcia tarihi ve benzeri görülmemiş bir kararla, dün yapılan Uluslararası Basın toplantısıyla “Dünyamızın sık sık başka gezegenlerden gelen zeki varlıklarca ziyaret edildiğimizi” itiraf eden çok önemli açıklamalarda bulundu.
Google earth üzerinde yapılan bölgesel incelemelerde Pasifik okyanusu dibinde büyük düz bir platform göze çarptı. Bu platform sanki zeki bir varlık grubu tarafından yapılmışçasına orijinal hatlara ve geometriye sahipti.
Dışişleri Bakanı Hillary Clinton, 2007’den bu yana verdiği ilk özel mülakatta, uzaylıların Dünya’yı ziyaret etmiş olabileceğini söyleyip başkan seçilirse tartışmalı 51. Bölge’yi derinlemesine inceleme sözü verdi.
Profesör Chang “Bizim varsayımımız şu, daha yüksek dünyadışı bir yaşam formu yeni yaşam yaratmakla ve bu yaşamı çeşitli gezegenlere ekmek ile meşgul” diyor. Dünya bu gezegenlerden sadece bir tanesi.
KGB arşivlerinde uzun süreler saklanan ve açıklanmayan çok gizli başlıklı belgelerinden birinde Giza Platosu içerisinde yer alan bir mezar odası içerisinde “13.000” yıllık mumyalanmış bir dünya dışı varlığa ait cesetten ve onun KGB yetkililerince çıkarılmasından bahsedilmektedir
23 ağustos 1966 İstanbul, Gözlemi yapan kişi bir gökbilimci. Gözlemin yapıldığı yer ise, gerekli her türlü donanımın bulunduğu bir rasathane. Ayrıca gözlemi yapan kişide bir fizik profesörü. Az sonra olacaklardan habersiz, kırmızı ışığa duyarlı bir filtre ile Güneş’te meydana gelen patlamaları izliyor
 3 


Saat
Üyelik Girişi
ORION UFO RESEARCH CENTER FOUNDER


KUZEY ATACAN
UFO RESEARCHER
____________________


 
ORİON UFO AND EXTRATERRESTRİAL LİFE RESEARCH CENTER

"Evrende gezegeni bulunan tek yıldız bizim yıldızımızdır diye iddiada bulunmak; yavruları olan tek kedi benim kedimdir diyen bir çocuğun iddiası kadar gülünçtür" 

"Elbette bir gökbilimci olarak ben: kendi galaksimizde başka uygarlıklar bulunabileceğini çok kuvvetli bir olasılık olarak görmekteyim" 

Prof. Allen HYNEK