• Anasayfa
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/95802915423/?fref=ts
EVREN NEDİR
Evren ya da kâinat, uzay ve uzayda bulunan tüm madde ve enerji biçimlerini içeren bütünün adıdır.
PARALEL DÜNYALAR
Paralel Dünyalar sonlu ve sonsuz var olan olası evrenlerin hipotezsel bütünüdür. Sayısız dünyanın iç çe bulunduğu düşünülmektedir.
ZAMANDA YOLCULUK
Zaman yolculuğu – zaman içinde bir noktadan bir başkasına gitmek- onlarca yıldır bilimin önde gelen konularından biridir.
IŞINLANMA
Işınlanma herhangi bir nesnenin bulunduğu mekânda yok edilip, bir anda başka bir mekânda ortaya çıkarılabileceği hadisesidir.
ANA MENU
UFO VİDEOLARI
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam25
Toplam Ziyaret343041
ORİON - MUFON


ORİON UFO RESEARCH CENTER(MUFON) MUTUAL UFO NETWORKDÜNYA UFO GÜNÜ 2016

2 Temmuz 2016 Dünya UFO Günümüz Kutlu Olsun

ANA SAYFA

DUNYA UFO AKTİVİTELERİ HARİTASI

 Tıklayınız...

TURKİYE UFO RAPORU 2009-2012 Tıklayınız...

Rusya dağlarında bulunan garip gizemli evrak çantası ve iki adet kafatası. “Rossiyskaya Gazeta” gazetelerinin gazetecilerine göre üzerinde “Ahnenerbe” logosu olan bu evrak çantası çok yakın bir zamanda Adıge dağlarında bulunmuştur.
Kafatasları insanlığın en önemli ölüm sembolleridir. Ve tüm dünya üzerindeki kültürlerin görsek sözcüklerinde güçlü bir semboldür. Meksika ve Peru’da bir çok değişik şekilde deforme olmuş hümanoid kafatasları bulunmuştur. Bunlardan biri, bulunmuş yıldız çocuk (Starchild) kafatasıdır, halen bilimsel araştırma ve dna testi konusudur.
Amerika'nın köklü içecek firmalarından biri olan Pepsi çok yakında ses getirecek yeni bir reklam projesine imza atmak üzere çekimlere başladı. Pepsi Challenge ismi ile piyasaya çıkıcak olan ürün görsel efektleri dışında konusu ve vermek istediği çok özel mesajı ile de dikkatleri şimdiden üzerine çekmeye başladı.
Yıllar sonra ortaya çıkan ve hala gizemi tam olarak çözülemeyen bir dosya bugün bile araştırmacıların ilgisini çekiyor. Bu açıklanamayan ve daha sonraları örtbas edilen dosyada 1990 yılında ıssız bir İskoç vadisi üzerinde uçan tanımlanamayan bir cismin çekilen fotoğrafları yer alıyor.
Sıradışı açıklanamayan bu olay 2 kasım 1959 günü saat 12:30 sularında Portekiz’in Evora şehrinde gerçekleşti. Olay günü kasabanın üzerinde tanımlanamayan, parlak, devasa, sessiz biçimde uçan bir nesne görülmesi ile başladı.
İran (Tahran) semaları, tarih 19 Eylül 1976' yani Şah'ın devrilmesine pek az zaman kala UFOlarca sık sık ziyaret edilmiştir. Olayın bir raporu, ABD Büyükelçiliği'ndeki Askeri Ataşe tarafından Savunma Bakanlığı istihbarat Bölümü'ne gönderilmiştir.
1965 yılının Aralık ayında, ABD, doğu Pennsylvania’daki Pittsburgh şehrinin 40 mil uzağındaki kırsal arazide esrarengiz bir olay meydana geldi. Bir çok insan havada uçan parlak bir cisim gözlemledi. Gözlemciler arasında bulunan arasında bir çocuk cismin ormanlık alana düştüğünüde gözlemlemişti.
Amerikalı bir grup kıdemli eski askeri pilot, sessizliklerini bozarak uzaylılara ilişkin ilginç iddialarda bulundu. Pilot Robert Salas ile sessizliklerini bozmaya karar veren 6 eski ABD hava kuvvetleri subayının, üsler üzerinde uçan UFO'lar hakkında bugün, Amerikan hükümetinin gizli belgelerini de içeren ayrıntılı açıklama yapmaları bekleniyor.
Uzay Yolu gerçek oluyor, NASA son yıllarda Atılgan yıldız gemisindeki sisteme benzeyen bir warp sürücüsü üzerinde çalışıyor. Işıktan hızlı gitmek yerine geminin önündeki uzayı katlayan ve arkasındaki uzay boşluğunu yufka gibi açan warp motorları ışıktan 10 kat hızlı yolculuğa izin veriyor.
 4 


Saat
Üyelik Girişi
ORION UFO RESEARCH CENTER FOUNDER


KUZEY ATACAN
UFO RESEARCHER
____________________


 
ORİON UFO AND EXTRATERRESTRİAL LİFE RESEARCH CENTER

"Evrende gezegeni bulunan tek yıldız bizim yıldızımızdır diye iddiada bulunmak; yavruları olan tek kedi benim kedimdir diyen bir çocuğun iddiası kadar gülünçtür" 

"Elbette bir gökbilimci olarak ben: kendi galaksimizde başka uygarlıklar bulunabileceğini çok kuvvetli bir olasılık olarak görmekteyim" 

Prof. Allen HYNEK